На Лисенка – Січових Стрільців облагородили територію біля дитячого майданчика. ФОТО

Поблизу будинків на вул. Лисенка, 1, та Січових Стрільців, 23, 25, встановили паркан біля дитячого майданчика. Раніше тут майже впритул до місця, де бавиться малеча, водії паркували свої автівки.

Мешканка будинку по вул. Лисенка Марія Аннюк звернулася до депутата від цього округу Ігоря Ільчишина з проханням встановити огорожу й таким чином вберегти дітей від небезпеки.

Власне пан Ігор за власний кошт встановлював дитячі майданчики на окрузі, тому відгукнувся й цього разу.

«Зміни потрібно починати зі свого будинку й подвір’я. Наші мешканці завжди дбають за чистоту й порядок, періодично проводимо облагородження. Але без сторонньої підтримки це зробити дуже важко, – каже Марія Аннюк. – Тому не тільки я, але й мешканці нашого кооперативу висловлюємо щиру вдячність Ігореві Ільчишину. Відколи ми там проживаємо, у нас ще не було такого депутата, аби завжди радо відгукувався на наші звернення й допомагав».

Ігор Ільчишин у свою чергу дякує мешканцям за ініціативу й бажання проводити зміни, а також за допомогу у будівництві й впорядкуванні дитячого майданчика. На черзі – завершення будівництва спортивного майданчика.

огорожа_майданчик1