На Коломийщині створили туристично-краєзнавчий табір “Патріот”

“Нарешті літо — пора канікул та відпусток!”, — звучить на вустах як у малих, так і у дорослих. Звичайно, хочеться в такий час поринути з головою у річку, позагоряти під теплим сонячним промінням, прогулятись з друзями лісом в пошуках грибів та ягід, але найголовніше — просто відпочити після виснажливої роботи.

Такий відпочинок для учнів району організовано управлінням освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації. Створено туристично-краєзнавчий табір “Патріот” у Лісній Слобідці, директор – Павлюк Ігор Васильович, повідомляє прес-служба Коломийської РДА.

Відкриття відбулося 1 червня 2017 року в присутності влади району. Гості туристично-краєзнавчого табору привітали всіх присутніх з літнім відпочинком, побажали найкращих вражень від перебування в таборі. Дійство, яке було проведено під час відкриття літнього відпочинку організовано дирекцією та учнями Ліснослобідської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Програма роботи у таборі насичена, передбачено проведення різноманітних форм діяльності. План роботи наповнений цікавими заходами, різними туристичними походами, іграми, передбачено проведення різних спортивних ігор, змагань на розвиток у школярів сили, витривалості, спритності, логіки. Діти навчаться правильно і гуманно використовувати дари природи, поєднувати туристсько – краєзнавчу, науково – дослідницьку, спортивно – оздоровчу роботу. Адже навички, набуті під час перебування в „Патріоті”, мали б стати у пригоді в різних не передбачуваних ситуаціях. Табір на природі дає заряд бадьорості на багато днів.

Батькам не варто переживати щодо харчування своїх дітей, адже професійний кухар табору слідкує за тим, щоб зростаючий організм був забезпечений усім необхідним під час активного відпочинку. Працівники та керівник табору відповідають за здоров’я та безпеку дітей, а яскраве сонце, чисте повітря допомагають зміцнити його.

Таким чином, можна з впевненістю сказати, що після відпочинку в туристично-краєзнавчому таборі “Патріот” дитина повернеться додому бадьорою та веселою, а заряду енергії та здоров’я вистачить їй на цілий рік.