На Говерлі заблукав 32-річний турист з Івано-Франківська

3 червня о 19:50 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що під час сходження на Говерлу втратив орієнтування та заблукав 32-річний турист з  Івано-Франківська. Чоловік самостійно не може повернутись до БВ “Заросляк”. Зв’язок з заблукалим туристом відсутній.

Як з’ясувалося, чоловік в складі групи з 20 осіб здійснював підйом на Говерлу, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт о 20:00 направлено гірських рятувальників смт. Ворохта в складі 6 осіб на 1 одиниці техніки.

О 22:30 інформацію про заблукалого туриста передано оперативному черговому Закарпатської області. В свою чергу, з їхньої сторони до пошукових робіт залучено 4 осіб на 1 одиниці техніки.

4 червня о 00:10 обстежено 3 маршрути, які ведуть з відпочинкової бази “Заросляк” на Говерлу. Заблукалого туриста не виявлено. При обстеженні маршрутів гірськими рятувальниками проведено бесіди з відпочиваючими туристами, які ночують в палатках – зниклого туриста ніхто з відпочиваючих не бачив.

Станом на 9:00 4 червня турист вийшов на телефонний зв’язок, по розмові вдалося встановити приблизне місце його знаходження.

О 15:40 заблукалого туриста знайдено в задовільному стані у лісовому масиві в районі села Луги Закарпатської області.

Читайте також: У Пруті на Франківщині втопився 16-річний хлопець.