На автобуси, які курсують по області, хочуть встановити GPS-навігатори

В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада із обласними перевізниками щодо можливостей встановлення на автобусах міжміського та приміського сполучень GPS-навігаторів.

Під час наради представник компанії, яка займається розробкою, встановленням та технічним обслуговуванням навігаційних пристроїв та систем, розповів про переваги запровадження нових технологій у транспортій сфері Івано-Франківщини, зокрема використання GPS-трекерів на маршрутних транспортних засобах, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу ОДА.

Додамо, що GPS-трекер – це приймально-передавальний пристрій, призначений для дистанційного стеження за маршрутним транспортом. Він встановлюється на автомобілі, за яким ведеться спостереження (моніторинг) та визначає його місцезнаходження за допомогою GPS-приймача.

На завершення зустрічі директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець зауважила, що  можливість реалізації такого проекту буде обговорена із перевізниками області та за умови їхньої згоди впроваджуватиметься як пілотний проект.