Молоду коломиянку, яка хотіла “заробити авторитет”, підозрюють у вчиненні двох крадіжок

До Коломийського відділу поліції звернувся 27-річний місцевий мешканець, власник одного із закладів швидкого харчування, з повідомленням про крадіжку грошей з каси.

Як повідомили у поліції, з кафе викрали 2000 гривень.

Зі слів потерпілого крадіжку могла вчинити 22-річна дівчина, яку нещодавно прийняли на стажування з метою подальшого її працевлаштування.

Проведеними заходами підозри потерпілого підтвердилися. Зловмисницею виявилася стажистка, котра скориставшись тим, що інша працівниця відійшла, непомітного витягнула з каси 2000 гривень та втекла. У такий спосіб дівчина вирішила «заробити» авторитет, щоб тут працювати, проте вона не тільки робоче місце втратила, але й за причетність до злочину відповідатиме.

Більше того, в ході слідчих дій поліцейські встановили причетність юноїзловмисниці до вчинення ще однієї крадіжки уже з помешкання 58-річної коломиянки.

Як з’ясувалося, жінка винаймала дівчину аби та помила їй вікна. Залишивши її одну в будинку, господиня тим часом пішла поратись по господарству. Цим скористалася лиходійка та із шафи викрала мобільний телефон марки “Самсунг-Гелексі J5″ господині, а відтак пішла додому.

На даний час правоохоронці проводять відповідні заходи щодо встановлення місця перебування останньої.

За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.