Мер Коломиї пропонує перенести будівництво стадіону з Івано-Франківська в Коломию

22 грудня на сесії обласної ради, перед тим, як поставити на голосування зняття з розгляду питання про скандальне будівництво стадіону на вул. Шухевичів, голова Івано-Франківської облради Олександр Сич пояснив, чому варто взяти паузу.

Він показав схему земельної ділянки на вул. Шухевича, де планувалося будівництво, пише ГК.

Він показав місця, де є самозахоплена територія. Потім звернув увагу на цей факт прокуратурі. І поставив риторичне питання: чи ті люди, які захопили територію стадіону, хотіли б будівництво стадіону?

Також він акцентував увагу на тому, що є люди, які мешкають поруч. І сьогодні виступають проти будівництва. “Їхні вікна зараз виходять на зелений вазончик, – зауважив Сич, – а будуть впиратися в стадіон. Зрозуміло, що вони не будуть підтримувати це рішення”.

Крім цього, голова обласної ради звернув увагу на те, що в той момент, коли питання обговорювалася в обласній раді, на сесії Івано-Франківської міської ради винесли питання про будівництво багатоповерхового будинку на цій же ділянці. “Зрозуміло, що не можна поєднати і багатоповерхівку, і стадіон”, – каже Сич.

Врешті, підсумував, що депутати облради мають продовжити боротися за те, щоб ділянка залишалася, і ніхто не зміг її забрати. Втім, наразі варто взяти паузу.

Також він повідомив, що в облраду надійшло офіційне подання від голови міста Коломиї, який пропонує побудувати у них стадіон. Мовляв, є земля, підключені мережі, і місто готове співфінансувати будівництво манежу. “Зважаючи на їхній бюджет, ми розуміємо, що це їм під силу”, – вважає Сич. І додає: оскільки пропозиція від мера Коломиї є, то слід буде її вивчити.

Читайте також: Мер Коломиї розповів про будівництво водоспортивного комплексу. ВІДЕО.