Коломия у лідерах з оприлюднення інформації на Є-data про витрати бюджетних коштів

Сьогодні у Івано-Франківську за ініціативи Міністерства фінансів України та підтримки Міжнародного фонду “Відродження” відбувся тренінг для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, державних та комунальних підприємств.

Відкрили тренінг та розповіли про пріоритетні завдання щодо забезпечення відкритості використання публічних коштів директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич та керівник проекту Є-data, радник першого заступника міністра фінансів Олександр Щеглов.

Навчали бухгалтерів  користуватись порталом e-data.gov.ua і оприлюднювати інформацію про використання коштів відповідно до закону України “Про відкритість використання публічних коштів” фахівці проекту Є-data Юрій Голубчак та Анастасія Залуцька, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, вони роз’яснили ситуацію з відкритими публічними фінансами в світі та Україні, розповіли про стратегію розвитку Є-data, зареєстрований проект змін до Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”, особливості роботи на порталі e-data.gov.ua, наочно демонстрували, як вносити інформацію в службовий кабінет.

Слід  додати, що станом на 1 червня 2017 року виконання Закону України “Про відкритість використання публічних коштів” у Івано-Франківській області складає 36 %. Лише 1119 бюджетних установ, держаних та комунальних підприємств оприлюднюють інформацію на порталі e-data.gov.ua про витрати бюджетних коштів.

Лідери з оприлюднення –  міста Яремче (58%) та Коломия (55%).