“Картка франківця”: посадовці роздають посвідчення, за якими можна отримати знижки на продукти харчування. ВІДЕО

За допомогою таких посвідчень мешканці зможуть придбати продукти харчування першої необхідності зі знижками.

“Картки франківців” влада роздасть інвалідам першої групи, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, ветеранам ОУН-УПА, репресованим та людям похилого віку з меншою за мінімальну пенсію.

Заступник міського голови Івано-Франківська  Богдан Білик розповідає, що “картками франківця” можна буде користуватися у спеціальних магазинах на вулицях  Стуса, Тролейбусній і Бельведерській, повідомляє “Курс” з посиланням на телеканал “402”.

Там за допомогою таких посвідчень можна буде придбати продукти харчування першої необхідності зі знижками.

“Буде 8, 10, 15 відсотків знижки. Ми не обіцяємо, що будуть всі види м’яса чи субпродуктів, але ті, які найбільше користуються попитом, будуть. Так само і з хлібом”, – розповідає Богдан Білик.

В рамках першої хвилі проекту картки обіцяють роздати близько семи тисячам франківців. Списки формують у департаменті соцполітики на основі власного реєстру та відомостей пенсійного фонду.

“Картки франківців” запрацюють протягом квітня, коли всі посвідчення будуть роздані на руки. У майбутньому посадовці планують розширювати кількість категорій, яким їх видаватимуть, та привілеїв, як наприклад знижки в аптеках.