Герою Небесної сотні Богданові Калиняку встановили меморіальну дошку

У Коломиї на фасаді політехнічного коледжу встановили пам’ятну дошку герою Небесної сотні та Герою України Богданові Калиняку. Богдан Калиняк народився 29 січня 1961 року і, не доживши однієї доби до свого 53-го дня народження, помер торік 28 січня.

Донька Богдана Калиняка Ірина подякувала всім, хто прийшов вшанувати пам’ять її батька: «Надіюся, що та жертва, яку принесли герої Небесної сотні та герої АТО, не буде даремною. І кожен з нас продовжить ту справу, яку вони розпочали».

Біля пам’ятної дошки священики відправили поминальну панахиду за Героєм України.

Богдан Калиняк працював слюсарем на заводі «Сільмаш», згодом відкрив власний магазин.

На Майдан приїздив упродовж двох місяців. З маленькими перервами по чотири дні стояв разом з усіма активістами і, маючи рідну сестру в Києві, не ходив до неї, щоб відігрітися. Допомагав пораненим, чергував уночі, стежив за чистотою. У січні під час протистоянь на вул. Грушевського потрапив під струмінь водомету, внаслідок чого захворів. Помер у госпіталі в Івано-Франківську.

Як пригадують близькі пана Богдана, він був людиною працьовитою, дуже чесною, не любив публічності і хвальби, з великим задоволенням йшов назустріч іншим. Усі, кому він допоміг, згадують про його «легку руку» і вдячні за те, що часто, попри їхнє бажання, спонукав до дій, які завжди приносили користь.

У загиблого героя залишилися дружина Ольга Михайлівна, з якою вони прожили у любові та злагоді 28 щасливих років, син Володимир та дочка Ірина.