Франківці номіновані у журналі Vogue Italia. Потрібні голоси!

Тандем фотографів з Івано-Франківська Таня Щеглова та Роман Новен із проектом Synchrodogs борються за звання Best Fine Art photographer (кращий файн-арт фотограф) у одному з найбільших світових журналів Vogue Italia.

Сьогодні – останній день голосування, тому франківським фотографам дуже потрібна наша підтримка.

Проголосувати за Synchrodogs можна ТУТ.

Реєстрації не потрібно, лише прогортати вниз та натиснути VOTE навпроти імені.

“Ми – єдині фотографи з України, яких номінували. Зараз на сайті проходить голосування, в якому ми регулярно стаємо лідерами”, – каже Тетяна Щеглова.

Synchrodogs активно проводять виставки у різних країнах світу. Щеглова та Новен подорожують та знімають різноманітні фотографічні серії, які описують перебування людського тіла серед незайманої природи.

У своїй роботі митці представляють кадровані пейзажі як абстрактні та піднесені місця, порушені введенням автопортрета до зображення. Фотографи зазначають, що на такі унікальні роботи їх надихає природа, нічні сни, підсвідомість і медитації.

“Наша мета – частково надихати людей жити більш чисто і більше часу проводити на природі, щоб повернутися до свого коріння ,” – пояснює дует фотографів.

Synchrodogs сформувалися в 2008 року. Це – мистецька група, до складу якої входять двоє українських фотографів: Таня Щеглова та Роман Новен.

Вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні (2011), одержали першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon у Данії та конкурсу FOAM Construct в Нідерландах (обидва 2012 року).