Фотовиставка “Коломия очима переселенців зі Сходу та Криму” відкриється у Івано-Франківську

11 березня о 12:00 в приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею «Всеукраїнське об`єднання «Українці Донбасу і Криму» відкриває фотовиставку «Коломия очима переселенців зі Сходу та Криму», пише ДК з посиланням на Репортер.

Ця фотовиставка засвідчує, що перед їх очима Коломия постає у світлих, яскравих образах. Очі переселенців не хочуть бачити будь-які негаразди і руйнування в мальовничій Коломиї, бо ж око фотокамери вихоплювало ті моменти, яких жадала душа автора.

Коломия очима переселенців –  це місце, де вони знайшли не просто притулок, а відчули людське тепло, підтримку та розуміння біди, в яку вони потрапили.

Автори фотографій – члени відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнське об`єднання»Українці Донбасу і Криму» в Коломиї:

  • Євгенія Салахова ( Алчевськ, Луганська область)
  • Оксана Суботовська (Донецьк)
  • Олеся Голод (Крим, м Ялта)
  • Лілія Золотарьова (м.Антрацит Луганська область)

Діти – переселенці з м.Антрацит Луганської області: Іван Золотарьов, учень 7 класу СШ №1 в м.Коломиї, та Поліна Золотарьова, учениця 5 класу СШ №1 в Коломиї.

Автори прагнуть миру та злагоди в країні, добробуту та розквіту нашої Івано-Франківщини, бути причетними до змін  на краще життя,  відчувати  себе частинкою єдиної  громади та вписати в свою біографію яскраві сторінки нового життя  на Коломийщині.