Чи бути в Коломиї будинку нічного перебування?

15 квітня був останній день фінансування міською радою Центру нічного перебування (для бездомних осіб).

Про це у Facebook повідомив директор БФ “Карітас” Сергій Триф’як, пише Дзеркало медіа.

“Цю програму ми запустили завдяки сприянню наших партнерів, насамперед Єдиного Центру надання соціальних послуг, департаменту соцполітики, міській раді, нашим партнерам з Карітас Оломоуц.

Загалом ми відремонтували наше приміщення, стіни, підлоги, зробили душі, туалети, купили бойлери, поставили систему опалення та новий газовий котел, закупили чи отримали від донорів меблі, що коштувало нам майже 300 000 грн, з них 4500 EUR, кошти донорів, а решта завдяки нашим акціям “Різдвяна свічка” та “Великодня милостиня”.

Місто надало кошти на діяльність центру з з 15.10.17 – 31.12.17 – 100 000 грн. Та на даний календарний рік з 01.01.18 по 15.04.2018 і 15.10.2018 по 31.12.2018 , це кошти в сумі 199 000 їх якщо ділимо помісячно, майже вистачає на зарплату та обігрів приміщення.

Клієнтами нашого центру є колишні ув’язнені, афганці, військові АТО та люди котрі, на жаль,не можуть собі самі допомогти.

Завдяки центру життя та можливості багатьох безхатченків змінилися на краще, хтось отримав дах над головою, гарячу воду, чисте та зручне ліжко та найголовніше прийняття тих, кого в суспільстві називають “бомжами” як особи з її гідністю, та повагою до них.

Чи продовжиться фінансування нашого Центру – будуть вирішувати депутати на сесії міської ради, а ми не можемо покинути людей, котрими заопікувалися напризволяще, тому центр продовжує працювати без забезпеченого фінансування.

Надіюся, міська влада нас теж не покине і продовжить фінансування діяльності центру на літній період”, – йдеться у дописі.

Читайте також: Як змінилося життя коломийських безпритульних.