Завтра у Коломиї відбудеться благодійний тур на підтримку онкохворої Юлії Дмитренок

Завтра, 5 жовтня, в концертному залі “Габсбург” Мистецького центру “Світовид \ Svitovyd” спільно з командою проекту “Будуємо Україну Разом” стартує благодійний лутературно-музичний тур на підтримку онкохворої Юлії Дмитренок з Івано-Франківська.

Про це йдеться на сторінці БО “БФ “Коник Хелп”, пише Дзеркало Коломиї.

На Вас чекають: молода авторська поезія від Христини Тимків (Івано-Франківськ), Андрія Волошина (Полтава), Віталія Бирчака (Коломия), Любомира Винника (Івано-Франківськ) та інших. Все це під живе звучання акустичної гітари.

Щодо акустичної частини, на заході виступатиме лідер гурту “MonopoliaЛьоша Маркес зі своїми авторськими піснями. Хедлайнером вечору стане гурт з Івано-Франківська, відомий далеко за межами рідного міста та області, який побував на багатьох фестивалях, допомагав з відео-зверненнями для збору коштів, а вже цього четверга завітає до Коломиї – це гурт “ПАТРОНИЧІ” зі своєю акустиною програмою.

“Отож не пропустіть початок благодійного проекту “ЛітераТур” 5 жовтня о 18:00 в Коломиї. Нагадуємо: всі виручені кошти підуть на лікування онкохворої франківчанки Julia Dmutrenok.

Долучитись до збору коштів також можна через системи ПриватБанку. Рахунок нижче.5169 3305 1085 1261 – отримувач Тодорів Назарій (директор БО “БФ “Коник Хелп”). Якщо Ви хочете представити і свою творчість на нашому заході то заповнюйте форму для учасників: https://goo.gl/tEBKTx

Ми зв’яжемося з тими, хто буде відібраний для виступів у різних містах. Це буде Ваша можливість долучитися до творення “ЛітераТуру”, – йдеться у дописі.

Читайте також: У Коломиї відкриють виставку самобутньої гуцулки Параски Плитки-Горицвіт. АНОНС.