Замість випускного коломийська школярка обрала благодійність

Про такий благодійний вчинок повідомив в мережі Фейсбук Євген Скіпчук.

“Хочу розповісти вам про надзвичайну дівчинку.
Це чарівна Таня Палагнюк, випускниця 3 школи м.Коломиї. Вона відмовилась від випускного, веселощів, гарної сукні, цікавих спогадів…. Кожен з нас розуміє, що значить випускний для дівчинки в 11 класі. Всі кошти, що їй дали батьки вона розділила порівну і віддала одну частину нашим захисникам на передову, а іншу віддала мені на лікування. Не знаю як у Вас, а в мене всі очі в сльозах….скільки мудрості, патріотизму, милосердя, підтримки в цій надзвичайній дівчинці!!! Танічка, твій вчинок – це приклад для всіх!!! Приклад для наслідування!!!”

“Коли я запитав чому вона так поступила…вона сказала, як відрізала “я хочу допомогти тим, кому зараз важко”, а повеселитися я ще встигну! 

Сім”я Тані Палагнюк постійно допомагає нашим захисникам. Вони самостійно роблять карпатські чаї, заправки на борщ та суп, сушать фрукти з власного урожаю. плетуть маскувальні сітки, при можливості допомагають грошима, продуктами, речима. Мені сім”я Тані також не вперше допомагає грошима, хоча й незручно брати кошти, але ви б бачили як вони це щиро роблять…просто неможливо відмовити.
В дівчинки дуже велике, щире, добре серце та душа справжньої українки!!! Низький уклін та подяка батькам за таке виховання!!!
P.S. Випускники, задумайтеся можливо й серед вас є такі, кому не байдужа доля ближнього в такий важкий час для України. В нас в країні досі війна і щодня захисникам потрібна допомога. Також серед нас є багато людей, які боряться з важкою недугою і їм кошти просто необхідні як для здорових хліб чи вода…”