ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні

Сьогодні в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова і голови районної ради Романа Дячука із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.


В зустрічі також взяли участь заступник міського голови Володимир Бойцан, директор музею Ярослава Ткачук, керівник апарату ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» Віталій Гдичинський, повідомляє пресслужба РДА.


Посол Молдови перебуває на Прикарпатті з робочим візитом. Під час зустрічі обговорили питання співпраці в культурній та гуманітарній сферах.


Любомир Глушков зазначив, що Коломийщина неодноразово приймала мистецькі колективи Молдови на Міжнародному фольклорно-етнографічному фестивалі «Коломийка», фестивалі-конкурсі дитячого естрадного мистецтва «Зорепад», Міжнародному гуцульському фестивалі.


Було зазначено, що співпраця Коломийського району з Республікою Молдова буде розвиватись та задекларовано необхідність започаткування співпраці в галузі економіки.