ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Нардеп Віктор Шевченко видає себе за кандидата "Слуги народу", - ЗМІ

Нардеп Віктор Шевченко запустив фейкову рекламу в інтернеті, згідно з якою він начебто кандидат від партії "Слуги народу".
 
В цій рекламі він використовує елементи брендингу партії та вводить виборців в оману, пише Бліц-інфо.

Натомість, згідно з інформацією від партії, єдиним кандидатом від "Слуги народу" у 85-му окрузі є Прощук Едуард.

Вочевидь, таке бажання Шевченка імітувати кандидатство від «Слуги народу» пов’язане з високими рейтингами партії в Україні та не надто доброю підтримкою виборців самого Шевченка в 85-му окрузі.

У свою чергу Прощук Едуард, єдиний кандидат від партії "Слуга народу" у 85-му окрузі, звернувся до жителів Калуського, Рогатинського та Галицького районів. У зверненні Прощук Едуард просить не вестися на обман і маніпуляції конкурентів.

"В 85-му окрузі з центром у місті Калуш я є єдиним кандидатом від партії "Слуга народу". Прикро, що конкуренти вдаються до таких низьких та примітивних кроків та намагаються маніпулювати вами, вдаючи з себе "Слугу народу", – розповів Прощук Едуард.

Приналежність кандидата в депутати від партії "Слуга народу" у Івано-Франківській області можете перевірити тут: https://sluganarodu.ua/candidates/ivano-frankivska.

"Зверніть увагу, біля прізвища справжнього кандидата, біля мого прізвища у виборчому бюлетені буде написано "Суб’єкт висування — політична партія "Слуга Народу"!" – зауважив Прощук Едуард.

Окрім імітації партійної приналежності до "Слуги народу", Шевченко став відомий ще й нечесною агітаційною роботою - він безкоштовно возить людей на курорт "Буковель". Про це вже неодноразово зазначали громадські організації, в тому числі "Опора", "Чесно" та Комітет виборців України, а також писали провідні українські медіа.

Серед інших маніпуляцій, які ми спостерігаємо, створення різних юридичних форм, які аферисти комбінують з назвою "Слуга народу".

"Зараз дуже багато шахрайства та аферистів. Вони відкривають ПП, ТОВ, за якими йде далі назва партії. Особисто звертаюся до людей, що будуть голосувати за того або іншого мажоритарника. З прізвищем кандидата має бути саме сполучення «політична партія", – зазначив у своєму сьогоднішньому зверненні Володимир Зеленський, Президент України.

До теми"Два брати возили і я вожу": "Слуга народу" Андрій Шевченко підкуповує виборців 88-го округу поїздками на Буковель

Читайте такожМолоді – не означає нові. На що виборцям 88 округу варто звернути увагу.