Західні компанії оплачують весілля перспективним фахівцям або дають їм в оренду найновішу модель Tesla

Покриття витрат на весілля, надання в оренду останньої моделі електромобіля Tesla, подовження декретної відпустки та багато іншого – все це приємні бонуси, якими міжнародні компанії намагаються заманити до себе провідних фахівців, пише Washington Post.

Сьогодні все це нагадує справжню “гонку озброєнь”, каже видання.

“Протягом останніх п’яти років ситуація справді змінилася”, – цитує видання консультанта Джейн Квон.

За її словами зараз компанії дедалі частіше ставлять собі запитання на кшталт: “Що робить нас як роботодавця унікальними?” або “Як ми змагатимемося за те, щоб таланти потрапляли до нашої організації, а не до іншої?”

На думку експертів, протягом найближчого часу міжнародні компанії дедалі більше впроваджуватимуть такі речі, як, наприклад, необмежена відпустка чи часткове покриття витрат на весілля працівників, передає BBC.

Деякі роботодавці навіть готові на так звану персоналізацію соціального пакету для своїх робітників. Тобто ті, хто хоче отримати якісь із вищезазначених бонусів, можуть це зробити, інші ж можуть отримати їх у грошовому еквіваленті у вигляді надбавки до заробітної плати.

За словами фахівців, впровадження таких бонусів набуватиме популярності, адже завжди легше відмовити у бонусі, ніж урізати заробітну плату, підсумовує видання.