За записи у соцмережі про російських добровольців на Донбасі мешканку Єкатеринбурга присудили до громадських робіт і… знищення комп’ютера

Залізничний суд Єкатеринбурга виніс вирок 47-річній Катерині Вологженіновой, яку судили за репости про Україну і лайки до таких матеріалів. Про це в суботу, 20 лютого, повідомляє Ura.ru.

Суд постановив знищити ноутбук і комп’ютерну мишу, які належать Вологженіновой. Її також засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

За даними слідства, в 2014 році Вологженінова зробила перепост з карикатурою чоловіка, схожого на президента Володимира Путіна. Також на її сторінці були розміщені пости про російських добровольцях в Донбасі. Слідство встановило, що ці записи ображали і принижували громадян Росії.

У суді зазначили, що Вологженінова почала вивчати українську мову і намагалася зав’язати контакти із забороненою організацією «Правий сектор».

Кримінальну справу стосовно Вологженіновой порушили  наприкінці 2015 року за статтею 282 КК «Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності».