“Маріуполь я не звільняв й пам’ятний знак мені не вручали”, — Юрій Тимошенко спростував інформацію про отримання нагороди

Понад 70 бійців та правоохоронців, які несли службу в зоні АТО, отримали державні нагороди та відзнаки МВС. “Це нагороди за справжні бойові заслуги”, підкреслив міністр МВС.

Українським захисникам Арсен Аваков урочисто вручив відзнаки за звільнення та оборону Маріуполя: ордени Данила Галицького, “За мужність” ІІІ ступеня, медалі “За військову службу Україні” та “Захиснику Вітчизни”.

”Хочемо віддати дань поваги і вдячності бійцям, які заслужили ці нагороди, — звернувся до бійців Аваков. — Подякувати кожному, хто брав участь в операції зі звільнення Маріуполя рік тому, хто брав участь в бойових діях, хто зробив все, щоби місто не дісталося окупаційній армії”.

”Це нагороди за справжні бойові заслуги”, — прикріплюючи одному з бійців медаль на лацкан кителя, наголосив міністр МВС.

”Ви всі пройшли через пекло. Багато хто повернеться туди знову. Колись через багато років ваші діти спитають, де ви були під час війни. Ви скажете: “Я захищав свою землю”. І вам не соромно буде дивитися їм в очі”, — звернувся до побратимів народний депутат, командир спецпідрозділу “Азов”, полковник Андрій Білецький, який також отримав нагороду.

Повідомлялося, що серед відзначених — ще один народний депутат, вояк-резервіст у Національній гвардії, коломиянин Юрій Тимошенко.

Як передають “Вікна”, сам нардеп спростувати інформацію про отримання нагороди за оборону Маріуполя.

”Маріуполь я не звільняв. Але й пам’ятний знак “Захиснику Маріуполя” мені не вручали.

І якщо б дехто був уважний, то помітив би, що Арсен Аваков сказав: «окремо вдячні тим, хто брав участь у операції по звільненню Маріуполя…», а це означає, що там нагороджували не тільки захисників Маріуполя, але й інших бійців АТО. І, до речі, тільки тих, що зараз не на передовій. А по тих бійцях, що на передовій, теж уже готові списки до нагородження”, — написав Юрій Тимошенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Він також додав, що медаль, яку йому вручали, відрізняється від тих, що вручали бійцям полку “Азов”.