Юнака та підлітка, які у Коломиї викрали авто, взяли під варту

До Коломийського суду для визначення запобіжного заходу доставлено групу осіб – мешканців Коломиї та району, яких підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч.2 статті 289 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом, за попередньою змовою групою осіб).

Досліджуючи надані матеріали справи, судом встановлено, що в період часу з 20 по 21 год. 20 січня 2017 року неповнолітній С., 2002 р.н. з іншим підозрюваним перебуваючи в м. Коломия по вул. Моцарта, шляхом підбору ключа, незаконно заволоділи транспортним засобом – автомобілем марки “Nissan Sunny“, після чого неповнолітній, який керував автомобілем вперше в житті, поїхав з місця події і рухаючись в с. П’ядики Коломийського району несправився з керуванням та з’їхав з дороги в рів, де залишив викрадений, пошкоджений автомобіль, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Коломийський міськрайонний суд.

Раніше неповнолітній уже був засуджений Коломийським міськрайонним судом за вчинення корисливого злочину і під час іспитового терміну скоїв вказане кримінальне правопорушення у вчиненні якого зізнався у судовому засіданні.

Підозрюваний Г., раніше судимий, за тяжкі корисливі злочини, за що відбував покарання в місцях позбавлення волі, свою вину у вчиненні кримінального правопорушення не визнав, але вказав, що того вечора разом з неповнолітнім вчинили ряд крадіжок магнітол із автомобілів.

Вивчивши всі матеріали додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.

Тримання під вартою підозрюваних здійснюватимуть в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківськ.

Обом особам встановлена застава у розмірі по п»ятдесят мінімальних заробітних плат, що становить 160000 грн..