Віктор Павлік хоче заспівати дуетом з Beyonce, бо вона “вкрала” ідею його кліпу

Український співак Віктор Павлік заявив, що хоче виступити дуетом з американською R’n’B-виконавицею Beyonce.

«Ми шукаємо зараз можливість запропонувати Beyonce дует, – каже Віктор Павлік. – Добре, що у світі музики люди не малюють кордони, і не важливо, що ми в Україні, а Beyonce у Штатах. Співак співака чує здалеку. Я думаю, це стало б знаковою подією для всієї України», пише Cultprostir.

Павлік наголосив, що на таку думку його надихнула «крадіжка» Beyonce ідеї його кліпу «Город зеленого цвета», про яку днями написав учасник шоу «Голос країни» Андрій Лучанко на своїй сторінці у Facebook.

Лучанко помітив подібність між відеороботою Віктора Павліка та кліпом Beyonce на композицію Naughty Boy, який вийшов на п’ять років пізніше. В обох роликах використана підводна зйомка.

Андрій Лучанко написав наступне: «Шановна мадам… Beyonce… Вам хтось взагалі говорив, що красти ідеї не красиво! Ви взагалі слідкуєте за творчістю Віктора Павліка?! А погано, що не слідкуєте! Бо якби слідкували, то знали б, що «інноваторська» ідея вашого кліпу давно була відома нам, українцям! От потім не потрібно розповідати, хто моду диктує».