55 000 гривень і 220 євро. Таку суму для українських захисників зібрали у Коломиї під час різдвяної літургії парафіяни катедрального собору Преображення Христового та церкви святого Пантелеймона УГКЦ.
Кошти передали на реалізацію благодійної ініціативи «Сотня для ЗСУ», мета якої – закупівля 100 FPV-дронів для 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Далі у сюжеті НТК – пряма мова настоятеля собору отця Володимира Білослудцева.
![Парафіяни з Коломиї зібрали кошти на дрони для військових. ВІДЕО](https://dzerkalo.media/images/general/2023/12/28/20231228184304-8924.jpg)