У визначних місцях Нижнього Вербіжа, Княждвора та Гвіздця встановили туристично-інформаційні стенди

У березні-травні цього року на Франківщині встановили 18 туристично-інформаційних стендів.

Стенди розміщені й на Коломийщині – перед Церквою Різдва Пресвятої Богородиці у Нижньому Вербіжі, Княждвірським тисовим заказником, Костелом св. Антонія у Гвіздці.

А також є в інших визначних місцях Прикарпаття:  перед бункером обласного провідника ОУН Ярослава Мельника “Роберта”, Павлівським каменем, Костелом Благовіщення у Більшівцях, Церквою Різдва Пресвятої Богородиці у Криворівні, Чернелицьким замком,  Терношорським святилищем, Кринчистою криницею, Женецьким Гуком, Пнівським замком, Старунським грязевим вулканом, Костелом св. Антонія у Гвіздці, Церквою Святого Вознесіння у Снятині, Бухтівецьким водоспадом, церквою Святого Миколая у Чесниках, садибою Рея у Приозерному, церквою Святого Василія Великого в Черче.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Ще 12 стендів встановлять протягом червня – липня.

Інформаційні стенди встановлюють біля визначних туристичних місць області в рамках проекту ЄС “Івано-Франківська область – край для туризму”.

Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Читайте також: “Стежками духовного подвигу”: прикарпатців запрошують на унікальну екоВЕЛОпрощу