У “Прикарпаттяобленерго” відбудеться реорганізація: чого очікувати коломиянам

У “Прикарпаттяобленерго” відбудеться реорганізація. Як це вплине на споживачів електроенергії?

Закон передбачає відокремлення розподільчої і постачальної компанії. Таким чином, у грудні цього року функції продажу електроенергії перейдуть до “Прикарпатенерготрейд” – компанії, заснованої обленерго, повідомляє “Прикарпаттяобленерго”, пише Дзеркало медіа.

“Прикарпатенерготрейд” надаватиме послуги з постачання електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам. Енергетики обіцяють, що відокремлення “Прикарпатенерготрейд” від обленерго пройде для клієнта практично непомітно.

Що стосується Договорів, то спеціально йти, щоб їх переукласти, не доведеться. На сайті компанії та ЦОКах в загальному доступі для ознайомлення буде Договір. Що важливо, для клієнта Договір буде вважатись укладеним автоматично, якщо він виконає хоча б одну із трьох умов: споживатиме електроенергію, оплатить рахунок, підпише договір в ЦОК (не вимагатиметься, за бажанням клієнта).

З грудня рахунки приходитимуть уже від “Прикарпатенерготрейд”. Клієнт може і надалі використовувати той спосіб оплати, до якого звик. Реквізити будуть розміщені в усіх відділеннях банків, в відділеннях “Укрпошти”, на інтернет-ресурсах, в усіх терміналах самообслуговування та на самих рахунках.

Головне фото ілюстративне