У петиції до Коломийської міськради пропонують відкрити у місті “МакДональдз”

На сайті Коломийської міськради запрацював портал електронних петицій. Коломияни можуть всі свої ініціативи та колективні звернення донести до міської влади за допомогою цього сервісу, інформує “Дзеркало Коломиї“.

До трьох місяців електронна петиція у Коломиї має набрати не менше 200 підписів, і тільки тоді протягом 10 днів її розглядатиме міськрада. На сьогодні ще жодна петиція не набрала необхідної кількості підписів.

Наразі на порталі створено 28 петицій, зокрема про впорядкування Шевченківського озера, сортування сміття, безкоштовний Wi-Fi.

Є й петиція з проханням відкрити у Коломиї “МакДональдз”. “У всіх дітей найулюбленіше місце це МакДональдз! Чому б не знайти в місті перспективне приміщення та не запропонувати компанії МакДональдз зробити ресторан в Коломиї? Такий ресторан збільшив би популярність міста для туристів та для самих коломиян був би гарним місцем сімейного відпочинку”, – пише автор петиції Роман Мельник.

Наразі за цю петицію проголосувала лише одна особа. Створити свою петицію можна за цим посиланням.

Як повідомляли раніше, найактивніше коломияни голосують за петицію про відкликання секретаря міськради Любомира Жупанського. Станом на 19 травня зібрано 163 голоси.