26 кращих спортсменів Коломиї за останній рік: хто вони і які мають досягнення

Вчора у залі засідань Коломийської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Щороку коломияни тішать нас новими досягненнями, прославляючи наше місто не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Заслуга в цьому не тільки спортсменів, а й тренерів, меценатів і тих, хто працює у галузі спорту.

Захід розпочався з привітання начальника відділу молоді і спорту міської ради Володимира Колесника, який подякував усім за плідну працю і підбив підсумки за останній рік. Опісля перейшли до нагородження.

Спочатку відзначили кращих спортсменів секцій Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Ними стали:

Кращі спортсмени відділення важкої атлетики:

  • Вікторія Костюк – срібна призерка чемпіонату України серед молоді
  • Аліна Цікул – бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат до 17 років

Кращі спортсмени відділення великого тенісу:

  • Ілля Сарафин – член Збірної України з тенісу
  • Микола Васкул – срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів

Кращий спортсмен відділення вільної боротьби:

  • Денис Сагалюк – чемпіон України серед кадетів та бронзовий призер чемпіонату Європи

Кращі спортсмени відділення боксу:

  • Стас Куриляк – бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків
  • Ярослав Михалушко – бронзовий призер чемпіонату України серед молоді

Кращі спортсмени відділення легкої атлетики:

  • Тетяна Харащук – чемпіонка України з бігу на 400 м серед дівчат
  • Юрій Медвідь – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юнаків

Кращі спортсмени відділення спортивної гімнастики:

  • Нікіта Беспалов – чемпіон області серед юнаків
  • Олег Кузьмин – чемпіон області серед юнаків

Кращі спортсмени відділення баскетболу:

  • Олег Драганчук – чемпіон області серед юнаків 2004 р. н.
  • Іван Борисевич – чемпіон області серед юнаків 2005 р. н.

Кращі спортсменки відділення гандболу:

  • Анна Кіщук – чемпіонка України серед дівчат 2003 – 2004 р. н.
  • Ангеліна Овчаренко – чемпіонка України серед дівчат 2002 р. н., КМС.

Кращі спортсмени відділення футболу:

  • Ярема Семчук – срібний призер ДЮФЛ області – 2004 р. н.
  • Арсен Басараб – бронзовий призер ДЮФЛ області – 2003 р. н.
  • Ярослав Габрух – гравець ФК «Покуття»

Кращий спортсмен відділення шахів:

  • Тарас Стефурак – чемпіон області серед юнаків 14 років
  • Роман Стефурак – чемпіон області серед юнаків до 20 років

Кращі спортсмени відділення шашок:

  • Роман Кушицький – срібний призер чемпіонату області серед дітей до 10 років
  • Василь Кондрат – володар «Кубка Прикарпаття» до 10 років

Кращі спортсмени відділення настільного тенісу:

  • Іван Романяк – срібний призер чемпіонату України 2017 року, чемпіон області серед кадетів
  • Анастасія Дрейц – дворазова чемпіонка області 2018 року, 4 місце чемпіонату України серед міні-кадетів

Кращі спортсмени відділення пауерліфтингу:

  • Ігор Оробець – чемпіон Європи з жиму лежачи серед юнаків, срібний призер чемпіонату світу з жиму лежачи серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату світу з триборства
  • Ростислав Бабюк – чемпіон України серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату світу з жиму лежачи

 

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та високі спортивні досягнення Грамотою Коломийського міського голови було нагороджено:

  • Томяка Богдана Васильовича – бронзового призер чемпіонату України з важкої атлетики серед дорослих
  • Івасюк Вероніку Миколаївну – володарку Кубка України з важкої атлетики серед дорослих
  • Сагалюка Любомира Валентиновича – чемпіона України серед дорослих з вільної боротьби, майстра спорту України міжнародного класу
  • Кусяка Івана Григоровича – чемпіона України з вільної боротьби серед дорослих
  • Чепіль Марію Василівну – Майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонку Європи, багаторазову призерку чемпіонатів Європи
  • Говтову Віру Олексіївну – срібну і бронзову призерку чемпіонату України з пауерліфтингу серед дорослих

Також за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Коломиї відзнаку відділу молоді та спорту міської ради отримали:

  • Василь Козоріз – директор КУ МЦ «Коломийщина», депутат Коломийської міської ради
  • Іванна Семенюк – інспектор з кадрів КДЮСШ
  • Світлана Дорундяк – тренер-викладач відділення легкої атлетики КДЮСШ
  • Володимир Турянський – тренер-викладач відділення футболу КДЮСШ
  • Ігор Василишин – тренер-викладач відділення вільної боротьби КДЮСШ
  • Анна Литвин – заступник директора ОДЮСШ «Спартак»
  • Анастасія Зіняк – працівниця прес-служби ФК «Покуття»
  • Василь Миронюк – заступник директора з навчально-тренувальної роботи КДЮСШ
  • Олексій Данилишин – тренер-викладач відділення боксу у ФСК «Локомотив»
  • Ярослав Данилишин – тренер-викладач відділення боксу у ФСК «Локомотив»
  • Андрій Божик – депутат Коломийської міської ради. Ветеран
  • Олександр Луцак – голова Коломийської федерації боксу

Багатьох спортсменів не було на нагородженні у зв’язку з участю у змаганнях, а саме чемпіонатах України і міжнародних турнірах.

Також приємним сюрпризом стало вручення керівництву Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи свідоцтва про присвоєння школі другої категорії. 

АВТОР: Інна ЯКУБ’ЯК

ФОТО: Андрій КАНЯ