У Коломиї водії деяких маршруток відмовляються перевозити пенсіонерів-пільговиків

До редакції “Дзеркала” надходять скарги пенсіонерів на деяких водіїв міських автобусів, котрі відмовляються їх перевозити на пільгових умовах. 

Нагадаємо, що міські пенсіонери мають право отримати безкоштовно 60 талонів на рік для проїзду. Талони діють до 31 грудня. Для багатьох людей цих талонів замало, особливо для активних.

“Активні” шукають компромісу з водіями після використаної можливості їхати задурно – пропонують водієві дві гривні за проїзд. Хтось з водіїв на такий компроміс пристає, хтось не пристає. Звідси часом виникають конфлікти.

Існує для міських пенсіонерів ще й 19 пільгових (безкоштовних) рейсів, у їх числі – до Шепарівців та Нижнього Вербіжа (за мостом).

У кожному автобусі є зазначені години таких рейсів. Крім того, на видному місці має бути написаний безкоштовний телефонний номер “гарячої лінії” для зауважень та пропозицій.

У зв’язку з приєднаннями до коломийської громади чотирьох сіл розробляються зміни рейсів для можливості пільгового проїзду пенсіонерів  Іванівців і Товмачика.

А ось зміни тарифів перевезення на пасажирів міських маршруток чекають з нового року.

Читайте також: Коломиян очікує підвищення тарифу на воду.