Змагання між вчителями міських шкіл відбуваються щороку. Щоправда, цьогоріч вперше в спартакіаді учать взяли представники приєднаних до міста громад: Воскресінців, Шепарівців, Іванівців, Товмачика і Саджавки. Загалом 17 команд вчителів шкіл та дитячих садків змагалися в різних дисциплінах. Волейбол, настільній теніс, шахи, стрільба з пневматичної зброї, плавання
Спартакіада проводиться уже сімнадцятий раз. Організовується спільно із управлінням освіти з профспілкою педагогів шкіл міста. Партнером змагань виступає і БФ "Покуття". Головні ж герої спартакіади - педагоги, що присвятили своє життя навчанню дітей. Сьогодні вони ще й показують приклад для своїх учнів в спортивних та інтелектуальних змагань.

“Такі змагання потрібні, адже ми хоч і працюємо в різних освітніх закладах, та однаково є частиною учительської родини. Це важливо зустрічатися колективами, спілкуватися між собою. Дух суперництва присутній тільки на майданчику для змагань і ніяк не заважає налагоджувати зв’язки з колегами”, – зазначив оди з учасників Володимир Пархоменко.

Змагання проходили на різних спортивних майданчиках:
волейбол - спортивні зали ліцеїв № 1 імені В. Стефаника та № 8
шахи - ліцей № 9
стрільба – ліцей № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка
плавання – басейн с. Турка.
Щодо переможців, то у загальнокомандному заліку місця наступним чином:
І місце завоювала збірна команда педагогічних працівників Коломийського ліцею №1
ІІ - збірна команда педагогічних працівників ліцею №8,
ІІІ –команда ліцею №9.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, кубками та цінними призами від БФ "Покуття". Зокрема, жіноча команда з волейболу ліцею №8 отримала комплекти спортивної форми.





















АВТОР: Віталій БИРЧАК
ФОТО: Андрій КАНЯ