У Коломиї за півроку зрізали 153 дерева, а насадили – 215

Кожного разу, коли у нашому місті розпочинається зрізка дерев, коломияни висловлюють своє незадоволення. І це нормальна реакція, бо кожна мудра людина переймається питаннями екології та естетики рідного міста й регіону.

Проте ні для кого не секрет, що більшість дерев на коломийських вулицях були посаджені у минулому столітті й часто становлять загрозу для пішоходів і водіїв у негоду. Тому чистка і зрізка дерев повинна відбуватися, як би нам не було прикро від цього, повідомляє відділ інформаційної політики. Для цього спершу проводиться експертне дослідження стану дерева і відповідних висновків комісії.

За інформацією відділу управління комунальним майном за період з 1 березня по 1 серпня 2017 року було зрізано 153 дерева на суму 104,0 тис. грн та взамін насаджено 215 нових дерев.

Також надаємо інформацію, що із 63 заяв, які надійшло у відділ управління комунальним майном із проханням зрізати старі дерева, задоволено було тільки 15.

До кінця року планується зрізати близько 100 дерев по вул. Сахарова, вул. Мазепи, вул. Лицарська, вул.Палія, вул.Трильовського, вул.Навроцького, вул.Лисенка, вул.Бандери, вул.Сосюри, бул.Л.Українки, вул.Січових Стрільців у зв`язку із:

− видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев;
− досягнення деревом вікової межі;
− проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в зоні протяжності ліній електропередач.