Ірина Перегінчук очолила “Коломияводоканал”

Сьогодні, 14 серпня, на ранковій нараді міський голова Ігор Слюзар повідомив про кадрові зміни: КП “Коломияводоканал” очолить Ірина Перегінчук, яка раніше працювала на цьому підприємстві головним економістом, а згодом – заступником директора.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики міськради, пише Дзеркало Коломиї.

Як повідомляло Дзеркало Коломиї, багаторічний директор КП “Коломияводоканал” Ігор Калиняк пішов із займаної посади у зв‘язку з виходом на пенсію.

Читайте також: Під крилом “Самопомочі”: хто очолить “Коломияводоканал” замість Калиняка?

За освітою Ірина Перегінчук інженер-економіст (Львівська академія друкарства, спеціальність “Економіка підприємництва”).

З 2006 року займалась проектною діяльністю для розвитку підприємництва, для цього пройшла навчання у кількох міжнародних проектах поспіль:

2008 року – проект з розповсюдження досвіду у сфері комунальних послугдля працівників комунальних підприємств від USAID;
2011-2012 рр. – участь у грантах Міністерства закордонних справ Польщі у проекті “Відповідальна інвестиція – інвестиція в кадри. Підвищення кваліфікації керівного складу в сфері комунального господарства органів місцевого самоврядування в Україні”.
2014 р. – переймала досвід управлінського менеджменту комунального підприємтва у країнах Прибалтики (Литва, Латвія) у рамках програми “Практичні навики модернізації технологій очистки питної води та водовідведення”. Щороку проходить навчання з управління комунальними підприємтвами та ефективного менедженту.

Варто зазначити, що Ірина Перегінчук курувала участь КП “Коломияводоканал” у програмах Світового банку. Загалом стаж роботи на водоканалі становить 17 років.

У планах нової очільниці КП “Коломияводоканал”  щодо розвитку підприємства – оновлення мереж водогону та водовідведення, заміна транспортних засобів, удосконалення систем очистки води.