У Коломиї стартував шкільний турнір з футзалу

В четвер 16 лютого в Коломиї та Снятині відбулося урочисте відкриття Шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК Ураган”.

Цьогоріч ці змагання є відбірковим турніром до фіналу Шкільної футзальної Ліги України, де змагаються команди складені з гравців 5-х класів та молодших загальносвітніх шкіл зі всієї України, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на sport.if.ua.

Вже другий сезон поспіль турнір в Коломиї розпочинається Суперкубком.

Цьогоріч у матчі-відритті між собою зустрілися минулорічні переможці міського та районного турніру команди ЗОШ № 4 м. Коломия та ЗОШ смт. Печеніжин. Останні, до речі, минулого року стали срібними призерами Ліги шкільних Чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області, а команда з Коломиї зайняла друге місце у обласному етапі Шкільної футзальної Ліги України 2016.

Цього разу рівна гра приблизно однакових за класом суперників завершилася мінмальною перемогою коломиян з рахуноком 1:0.

Повертаючись до цьогорічного турніру в Коломиї, слід відзначити, що він зібрав рекордну кількість команд – 35. З поточного сезону до міських та районних шкіл долучилося 9 ЗОШ Печеніжинської ОТГ.

Як завжди, у змаганнях є свої фаворити і аутсайдени, але головне те, що більш ніж 400 дітей впродожв майже двох місяців будуть залучені до змагань спортом.

Снятинщина теж не пасе задніх і в 2017 році змогла об’єднати 25 шкільних команд для участі у міськрайонному турнірі “Кубок НФК “Ураган”, пам’ять про який повинна залишитися у його учасників на все життя.

Читайте також: Коломийське “Прикарпаття” посіло друге місце на Кубку України з футзалу. ФОТО