У Коломиї оголошено конкурс на посади керівників закладів культури

Відповідно до статті 21-2 Закону України “Про культуру” відділ культури Коломийської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад:

1) директора музею історії міста Коломиї;
2) директора міського Палацу культури «Народний дім»;
3) завідувача бібліотеки № 1 для дітей;
4) завідувача бібліотеки № 2 для дітей ім. Тараса Мельничука;
5) завідувача бібліотеки № 3 для дітей;
6) завідувача бібліотеки для юнацтва;
7) завідувача бібліотеки № 1 для дорослих;
8) завідувача бібліотеки № 2 для дорослих;
9) завідувача бібліотеки № 3 для дорослих;
10) завідувача бібліотеки № 4 для дорослих.

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на заміщення вищезазначених посад керівників закладів культури.
Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку перcональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних по садах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
– копію документа, що посвідчує особу;
– копії документів про вищу освіту;
– два рекомендаційні листи довільної форми;
– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Кандидати на заміщення посад, які будуть допущені за рішенням конкурсної комісії до співбесіди, повинні підготувати проекти програми розвитку закладу на один і п’ять років, які будуть публічно презентувати на співбесіді.

З дня опублікування оголошення про конкурс розпочнеться формування конкурсної комісії відповідно до Закону України “Про культуру”.

Документи для участі в конкурсі необхідно надіслати на поштову та електронну адреси відділу культури Коломийської міської ради упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса: 78200, м.Коломия, вул.Театральна, 27, e-mail: kocult@ukr.net, тел. 4-70-19, 4-72-73.
Взірець заяви про участь в конкурсі знаходиться на сайті Коломийської міської ради (Структурні підрозділи міської ради>Відділ культури>Загальна інформація).