У Коломиї об’єднали провадження щодо трьох підозрюваних у вбивстві прикарпатського міліціонера

У Коломийському міськрайонному суді відбулося чергове колегіальне судове засідання у складі трьох суддів щодо вбивства помічника оперативного чергового Снятинського РВ УМВС в Івано-Франківській області.

У 2014 році городенківські та косівські правоохоронці на території Снятинського району, у полі, виявили тіло 33-річного прапорщика міліції Снятинського райвідділу внутрішніх справ Тараса Вирстюка на четвертий день після його зникнення, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Курс.

За версією слідства, троє п’яних молодиків вбили міліціонера, коли той їхав заступати на службу. Вбивцям загрожує довічне ув’язнення.

Справу розглядали у суді понад рік і лише в листопаді 2015-го оголосили вирок. Коломийський міськрайонний суд за цей злочин засудив Ігоря Винничука та Ігоря Слободяна – обом дали по 14 років, але рідні загиблого вважають такий вирок надто м’яким.

19 травня 2017 року Апеляційним судом Івано-Франківської області до Коломийського міськрайонного суду направлено для розгляду по суті обвинувальний акт щодо третьої особи Віталія Маланчука, який обвинувачується у спільному скоєнні вищевказаних злочинних дій з Слободяном та Винничуком за ст. 115 ч. 2 КК України.

Вчора у судовому засіданні прокурор заявив клопотання про об’єднання вказаних кримінальних проваджень в одне, проти чого не заперечили учасники судового розгляду. Суд ухвалив об’єднати в одне провадження справу про обвинувачення всі трьох підозрюваних за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України, повідомила прес-служба Коломийського міськрайонного суду.

По справі оголошено перерву до 13.00 год. 16 червня 2017 року для можливості захиснику ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.