ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті запустили щомісячний "Промо-календар ОТГ", в якому можна дізнатися про всі непересічні події

Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування запустив промоційний проєкт для об’єднаних територіальних громад Прикарпаття.

Тепер про усі цікаві та непересічні події у прикарпатських громадах ви зможете дізнатись із щомісячного візуального дайджесту, інформує Репортер.

"Прикарпатські ОТГ стрімко розвиваються і ростуть, вчаться організовувати події на своїй території. Для певних громад – це перший досвід, інші – підтримують вже давно започатковані традиції. А ми вирішили допомогти та інформаційно підтримати їх, розповісти про усе цікаве, що у них відбувається. Така своєрідна промоція для наших ОТГ", – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Цього разу публікуємо інформацію про події у дев’яти ОТГ Прикарпаття.

"Сподіваємось зібрана інформація стане у пригоді мандрівникам, поціновувачам етнофестивалів, любителям відпочинку «open air» та на природі. Надалі ми дещо модернізуємо наш електронний дайджест, додамо більше інформації. Поки ж, якщо вас зацікавила подія – контактуйте з нами, а ми допоможемо уточнити деталі у громаді", – додає радник з питань комунікації Івано-Франківського ЦРМС Наталія Вінничук.