У Бурштині відбувся Всеукраїнський конкурс зварки. ФОТОФАКТ

“Вишивали” на металі рушники – так змагались в Запоріжжі за звання кращих зварники та дефектоскопісти підприємств ДТЕК Енерго. Борис Загоровський, працівник лабораторії металів ДТЕК Бурштинської ТЕС посів перше місце за професійне виявлення дефектів на металі.

ДТЕК уже четвертий рік поспіль проводить конкурс професійної майстерності серед зварників та дефектоскопістів. А цього разу до співробітників бізнес-блоку приєдналися шахтарі, ремонтники і навіть студенти професійних ліцеїв. Після теоретичного екзамену учасники конкурсу одягнули маски, взяли в руки електроди і продовжили випробування на виробничих площадках. А тим часом дефектоскопісти  працювали з точними приладами і виявляли неполадки в деталях, інформують “Вікна”.

Особлива частина конкурсу – вибір кращих творчих роботів. Цього разу зварники підготували вишиті металом рушники. Микола Огнистийначальник дільниці зварювального виробництва станції та учасник Бурштинської команди, коментує:

“Цей конкурс став для нас хорошою традицією. І на його творчу частину ми підготували свою галицьку вишивку. В ній – все про єдність українського народу, про його звитягу та силу. Окрім того, конкурс дав стимул для покращень на станції – планую провести навчання на нових зварювальних апаратах для кожного спеціаліста, оновити обладнання нашої дільниці”.

Директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль говорить:

“Бурштинські енергетики на всіх змаганнях показують високий результат. Ось лише нещодавно вітали з перемогою працівників з перемогою у змаганнях добровільних пожежних дружин, сьогодні маємо черговий здобуток – перемогу Бориса Загуровського на конкурсі дефектоскопістів. Минулого року Роман Підхомний зайняв першість серед зварників. Щоразу працівники ДТЕК Бурштинська ТЕС підтверджують свою професійність, і ми просто не можемо ними не пишатися!”