ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Три спортсмени з Коломиї представлятимуть Україну у складі збірної команди з вільної боротьби на Чемпіонаті в Сербії

23-25 березня у Львові відбувся п’ятий Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь понад півтисячі учасників з усіх областей України, а також команди з Молдови та Словаччини. Турнір присвячений пам’яті майстра спорту СРСР міжнародного класу Ігоря Первачука, який проводиться вже п’ятий рік поспіль. У змаганнях взяли участь й коломийські спортсмени – вихованці тренерів Олександра Єжова, Василя та Андрія Хмуляків. Нагадаємо, тренерів було незаконно звільнено з роботи, але незважаючи на судові провадження, тренери продовжують працювати зі своїми вихованцями та досягати високих результатів. За результатами змагань спорт­­смени, які посіли перше та друге місце здобули право участі у чемпіонаті Європи серед вихованців 2002-2004 років народження. Коломийські борці вибороли призові місця: Денис Сагалюк – 1 місце у ваговій категорії 73 кг.; Давид Шульц – 2 місце у ваговій категорії 35 кг.; Андрій Сваричевський – 2 місце у ваговій категорії 53 кг.; Сергій Єжов – 3 місце у ваговій категорії 35 кг. Три спортсмени здобули право представляти Коломию у складі збірної команди України на чемпіонаті в Сербії, що пройде 17-20 травня. На цьому етапі хлопцям необхідно наполегливо готуватись, щоб достойно представити Україну та рідне місто на чемпіонаті. Також треба уладнати ряд організаційних питань, крім того потрібні значні витрати на цю поїздку. Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради не те що не допомагає в цьому, а створює ще й проблеми тренерам, які завжди приносили результати і зараз підтверджують це значними здобутками наших юних спортсменів. Завдяки фінансовій допомозі благодійного фонду "Покуття" та ЗПК "Юмас", які постійно підкладають плече, а також за підтримки вихованців відділення вільної боротьби про Коломию знають далеко за її межами. Читайте також: 11-річний Назар Никифорук з Коломиї став чемпіоном Європи з карате