Скільки прикарпатців заберуть в армію цієї весни

4 квітня відбулося перше засідання обласної призовної комісії, де обговорили хід виконання плану весняного призову 2019 року.

Призов розпочався  1 квітня і триватиме до 30 червня. Відправки команд розпочнуться з 8 квітня та завершаться 27 червня цього року, повідомляє прес-служба ОДА.

З Івано-Франківської області навесні цього року призвуть  550  осіб, з них:

у Збройні сили України – 290 чол., в тому числі:
– Сухопутні війська – 68 чол.;
– частини центрального підпорядкування – 40 чол.;
– Повітряні сили – 147 чол.
– Військово-морські сили – 15 чол.;
– Десантно-штурмові війська – 20 чол.;
інші військові формування України – 260 чол., в тому числі:
– Національна гвардія України – 145 чол.;
– Державна прикордонна служба України – 100 чол.
– Державна спеціальна служба транспорту – 15 чол.

За інформацією військового комісаріату існують певні складності щодо виконання плану призову, наразі команди призовників укомплектовані приблизно до 50%.

Голова комісії зауважив, що плани призову на строкову військову службу областю завжди виконувалися та наголосив, що призовники не будуть залучатися до виконання завдань в зоні проведення ООС.

Відтак в ОДА затвердили закріплення членів обласної призовної комісії за районами, містами області для здійснення контролю за ходом призову і надання допомоги районним (міським) військовим комісаріатам у їх роботі.

Призовники, призвані з області цієї весни, будуть направлені для здобуття військової спеціальності на 2-3 місяці в навчальні центри на території Вінницької, Дніпровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей, після чого будуть розподілені у військові частини для подальшого проходження служби.