Ще один завод “Леоні” планують побудувати на Франківщині

У приміщенні Бурштинської міської ради відбулась зустріч міського голови Роксолани Джури з представниками  німецької компанії “Leoni AG”, на якій обговорювалось питання можливості спорудження нового заводу на території “Індустріального парку”.

Про це повідомляє Фіртка, пише Дзеркало Коломиї.

У ході  зустрічі представники німецької компанії наголосили, що західний регіон розглядається як один із перспективних майданчиків будівництва нового заводу: по-перше, це безпековий фактор, більша віддаленість від східних кордонів,  по-друге, це логістична наближеність до ринків Європейського Союзу.

Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого “Leoni AG” розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Обговорено рівень заробітної плати, пакет соціальних умов та гарантій для  працівників заводу.

За словами Роксолани Джури, Бурштин славиться кваліфікованими кадрами та робочою силою, але з певних економічних обставин частина людей шукає свою долю і вирішення матеріальних проблем за кордоном.

Робочі руки є, бажання працювати є, талановиті люди теж є – немає тільки підприємств, де вони могли б бути задіяні. Тих самих компаній, які працюють у Польщі, Німеччині, інших країнах, які наших людей беруть на роботу. Пошук інвестора не є легким і швидким, ми сповнені почуттям очікування, наше завдання зробити сьогодні, щоб серйозний бізнес-підприємство – увійшов у наш населений пункт, розвивався, сплачуючи податки до місцевого бюджету”, – наголосила мер.

Довідка: в Україні “Leoni AG” працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час — 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

Нагадаємо, з серпня завод “Леоні” у Коломиї видає першу продукцію.

А на його офіційне відкриття, яке заплановане на 29 вересня, запросили Президента України.

Читайте також: Як заробити мільйон за сезон: на Прикарпатті вирощують найдорожчу ягоду. ВІДЕО.