Прикарпатка здобула "срібло" на Чемпіонаті світу з боротьби самбо. ФОТО

Спортсменка із Надвірної Олена Сайко посіла друге місце на Чемпіонаті світу з боротьби самбо, здобувши у "скарбничку медалей" нашої збірної срібну нагороду. Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА, пише Дзеркало медіа. З 9 по 11 листопада в Бухаресті проходив Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, в якому взяла участь збірна команда України. У запеклій боротьбі Олена перемогла досвідчених спортсменок з Америки, Мексики, Монголії та, на жаль, у фінальному поєдинку поступилась борчині із Білорусії. Слід відзначити, що у ваговій категорії, в якій виступала прикарпатська борчиня, а це 64 кг, брали участь понад 20 учасниць. Ще один спортсмен із Надвірної – Іван Пилип’як – представляв Івано-Франківщину в змаганнях серед чоловіків, але зумів посісти сьоме місце у ваговій категорії 57 кг. Івану всього 21 рік, а змагався він із спортсменами значно старшими, в яких вікова категорія біля 30 років. Олена та Іван тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука та тренера Андрія Микитина. Читайте також: Юний прикарпатець здобув “срібло” на шаховому турнірі Hotel Los Tilos Cup 2018