ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Проти ЛГБТ-спільнот: прикарпатські депутати підготували проект звернення до президента

Прикарпатські депутати хочуть направити звернення щодо захисту Інституції сім’ї в Україні президенту, прем'єр-міністру, Кабміну, Верховній раді, нардепам, а також Раді нацбезпети та оборони. Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, повідомляє Фіртка. Зокрема, у зверненні йдеться про те, що влада досі не визначилася з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Згідно з текстом звернення, ця стратегія повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї, як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей.
"Сьогодні є безліч викликів, які впливають на стан людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, одинокі матері, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень.
Разом з тим, з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Наприклад, у проекті анонсованих змін до Конституції України Робоча група Конституційної Комісії з прав, свобод і обов’язків людини та громадянина підготувала змінену редакцію статті 51, яка визначає поняття шлюбу та сім’ї. У чинній Конституції зазначено: “Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка”, а у запропонованих змінах: “Право на шлюб, створення сім’ї гарантується законом. Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі і сім’ї”. Робоча група пропонує вилучити слова “жінка” і “чоловік”. У такий спосіб здійснюється спроба закласти конституційну основу для легалізації одностатевих цивільних партнерств і так званих “шлюбів”", - йдеться у проекті рішення. Відтак у зверненні проситимуть: -зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, в якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки; - вилучити словосполучення “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність” з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти; - виключити з проектів регулятивних правових актів в освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету “подолання гендерних стереотипів”; - припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції); - заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, в тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квір-культури” тощо та ухвалити Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму”; - створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві. З повним текстом проекту звернення можна ознайомитись за посиланням. Читайте також: Чому проблема ненависті до трансґендерних людей стосується кожного. Інтерв’ю з учасницею маршу із Західної України