Прикарпатські депутати планують обмежити доступ до засідань облради

Сьогодні на засіданні постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту вирішили внести деякі зміни до регламенту .

Планується доповнити пункт переліку осіб, які зможуть брати участь в засіданні обласної ради, систематизувати тих, хто має право бути присутнім на сесії, пише ГК.

“Пропонується доповнити, на яких умовах представники можуть бути присутні: документи, посвідчення, погодження, запрошення тощо. Робиться це, аби систематизувати та вдосконалити.

Під час засідань попередньої сесії бачимо, що є багато людей, які можуть заважати проведенню сесії – не інших, не непотрібних, просто хочемо регламентувати”, – зазначив голова комісії Михайло Торб’як.

Ініціатором цих змін є обласна рада.

Вказали правила перебування також для представників преси: на засіданні мають право бути присутні лише журналісти та технічні представники телерадіокомпаній – не більше двох людей від ЗМІ, при наявності посвідчення чи документів, що засвідчують особу.

Журналісти газет та онлайн-ЗМІ матимуть у сесійній залі окремо відведене місце – над нею, яке мають облаштувати до 15 вересня.

Фактично це обмежить право журналістів на доступ безпосередньо у сесійну залу.

Це питання будуть рекомендувати на розгляд наступної сесії.