Представництво ЄС розпочало інформаційну кампанію в Коломиї. ФОТО

Комунікаційний менеджер Представництва ЄС в Україні Мартті Лутсар у ратуші спілкувався із молоддю, представниками громадських організацій, бізнесу, місцевого самоврядування.

Він розповів про проекти, які запроваджує ЄС для розвитку європейських цінностей, підтримки економіки та сильного суспільства в Україні, повідомляє відділ інформаційної політики міськради.

Загалом, як зазначив Мартті Лутсар, на даний час активно працюють над 250 малими і великими проектами. Серед них – гранти для ЗМІ та громадських організацій, програми обміну студентів та волонтерські, пропагують європейські цінності через програми культури і спорту.

Зокрема, запропонував взяти участь у конкурсі відео на тему енергозбереження, який оголошено у рамках щорічного проекту Euroquiz (шукайте за посиланням: http://euroquiz.org.ua/video-contes…).

Роботу переможця цього конкурсу представлять на одеському кінофестивалі. Ще можна встигнути – дедлайн 23 травня.

Також докладніше Мартті Лутсар розповів про програму ЄС Horizon2020. За два роки, відколи вона діє, понад 400 українських організацій взяли участь у підготовці більше 700 проектних пропозицій на загальну суму майже 270 млн. євро.

Тож коломийські недержавні організації теж можуть спробувати себе, подавши заявку.

Присутні запитували про дадаткові способи розвитку малого і середнього бізнесу, які пропонує ЄС, можливість участі регіональних громадських організацій у програмах ЄС, шляхи популяризації української культури за кордоном.

У НВК №9 ініціювали проведення гри-симуляції для школярів 9-10 класів “Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз” про принципи та механізми роботи Ради ЄС.

Про всі програми підтримки можна дізнатися із веб-сайту представництва ЄС в Україні: https://eeas.europa.eu/

Читайте також: Українські красуні влаштували у Римі вражаюче дефіле у вишиванках. ФОТО