Понад 70 хореографічних колективів візьмуть участь у “Stanislaviv dance Festival” на Прикарпатті

25-26 березня найкращий концертний майданчик Івано-Франківська гостинно відкриє двері справжнім поціновувачам танцю.

У самому серці Прикарпаття проходитиме п’ятий ювілейний конкурс-фестиваль танцювального мистецтва “Stanislaviv dance Festival 2017”, пише Фіртка.

Упродовж двох днів понад 3 тисячі учасників із 70 хореографічних колективів з 18 областей України та з-за кордону зможуть продемонструвати власні хореографічні навики. Конкурс об’єднує танцівників різної вікової категорії.

Фестиваль невпинно розвивається, демонструє значне розширення жанрових і тематичних горизонтів: конкурс представить танці класичного, народного, бального спрямування, а також різні напрямки сучасної хореографії.

Варто відзначити якісний рівень конкурсу, адже в даному танцювальному марафоні візьмуть участь діючі Чемпіони Світу з танцювального шоу, учасники та фіналісти телевізійного шоу “Танцюють всі”, лауреати Міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Увінчає конкурс-фестиваль святковий ГАЛА-КОНЦЕРТ, який відбудеться 26 березня 2017 року о 18.00 годині в приміщенні Обласного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка. На гала-концерт виносяться 20 кращих постановок конкурсу (за рішенням журі).

Прикрасою свята стануть показові виступи суперфіналістів 9-го Міжнародного телевізійного проекту “Танцюють Всі 9” Ілони Федорко та Богдана Урхова, а також виступ неперевершеного юного таланта з Молдови, переможця “Танцюють Всі 9” Міхая Унгуряну.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне журі міжнародного класу з України та Польщі, що складається з провідних діячів культури і мистецтва, спеціалістів у різних видах хореографічного мистецтва, зірок шоу-бізнесу, керівників професійних хореографічних ансамблів, студій та шкіл, хореографів та викладачів.

Доброю традицією фестивалю є благодійність. Щороку частина коштів вилучених з фестивалю направлялась на добрі справи. Тож і цього року організатори вирішили направити частину виручених коштів на допомогу трьом діткам із сімей загиблих у зоні АТО івано-франківців.

Читайте також: Український гурт “ДахаБраха” виступить з Metallica та Backstreet boys