"Правоохоронці знайшли розшукуваного у підозрі вчинення злочинів, пов'язаних з розповсюдженням наркотиків. Він знаходився в одному з сіл району. Зараз затриманий доставлений до Городенківського відділення поліції. Стосовно нього вирішується питання про оголошення підозри та обрання міри запобіжного заходу", – повідомила керівник прес-служби обласної поліції Мирослава Белдик, передає "Дзеркало Коломиї".
Нагадаємо, на Івано-Франківщині розпочали розслідування щодо жителя села Дубка Городенківського району, який для збуту зберігав понад 200 кілограмів марихуани та макову соломку.
Кілька днів тому правоохоронці виявили в нього на городі закопаними в землі кількасот банок різного об’єму та пластикових пляшок із наркотиками. Банки були законсервовані – "закриті, як компот", повідомили слідчі. Вартість вилученого на чорному ринку сягає близько 400 тисяч доларів.
Популярні новини
Юні легкоатлети з Коломиї серед призерів турніру в Городенці
28 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Кому підходить робота дистанційно та як шукати її без вигорання
27 Березня 2026
Skoda Kodiaq — преміальність за помірною ціною
27 Березня 2026

