Поліція оприлюднила відео вилучення наркотиків, які прикарпатець закопав на городі. ФОТО+ВІДЕО

За одержаним повідомленням про можливу причетність жителя с. Дубка Городенківського району до злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, правоохоронці розпочали перевірку, в ході якої інформація знайшла своє підтвердження.

У зв’язку з чим було розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів…) Кримінального кодексу України, повідомляє Дзеркало Коломиї з посиланням на Сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.

На підставі ухвали суду у помешканні підозрюваного 1968 р. н. проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено: 275 скляних трилітрових банок з подрібненою рослинною речовиною зеленого кольору, зовні схожу на наркотичний засіб марихуану, 2 трилітрові банки з подрібненою рослинною речовиною, зовні схожою на наркотичний засіб макову солому, 1 алюмінієвий 20-літровий бідон  з подрібненою рослинною речовиною, зовні схожою на наркотичний засіб макову солому, 4 полімерних пляшок об’ємом 1,5 літра з насінням, зовні схожим на насіння коноплі та ін.

Наразі правоохоронці встановлюють місце перебування зловмисника, який, як встановлено, був судимий за вчинення крадіжки. Виявлені та вилучені речовини направлено на проведення експертизи.