ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук переміг у богатирському турнірі серед воїнів АТО на Прикарпатті. ФОТО



В Івано-Франківську триває богатирський турнір серед учасників АТО присвячений проголошенню декларації про державний суверенітет України.

Як розповів суддя змагань прикарпатський богатир Назар Павлів, ідея проведення такого турніру виникла після Богатирських ігор в селі Нижнів. Присутні на тих змаганнях учасники АТО почали просити, щоб схожий турнір організували і для них, пише "Дзеркало Коломиї" з посиланням на Бліц-інфо.

"Сьогодні День проголошення Декларації про суверенітет України. Дуже символічно, що наші воїни які на Сході захищали територіальну цілісність, саме в цей день змагаються у турнірі", - каже Назар Павлів.

Серед тих воїнів, які вирішили помірятися силами є кілька учасників з Івано-Франківська. Зокрема демобілізований боєць Сьомого мотопіхотного батальйону Дмитро Романишин.

"У свій час в селі Нижнів відбувалися богатирські ігри присвячені пам'яті учасників АТО. І ми вирішили, що було б добре провести такі ж змагання, проте серед колишніх воїнів. Я не є спортсменом, проте веду здоровий спосіб життя і участю в цьому турнірі хочу подати хороший приклад для нашої молоді",- розповідає франківець.

Один із перших воїнів, які поїхали боронити територіальні цілісність України ще у 2014 році був франківець Віктор Слюсар, Чоловік розповідає, що такі змагання дозволяють йому і його побратимам відчути дух спортивного суперництва і отримати психологічну розрядку.

Подивитися на змагання і підтримати учасників прийшли безліч франківців. Вболівав за богатирів і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Міський голова переконаний, що у час коли перед молоддю є багато спокус важливо показувати їм хороший приклад. І воїни АТО демонструють не тільки свою сміливість на фронті, а й пропагують здоровий спосіб життя.

Позмагатися за звання найсильнішого вирішили: Файфрук Петро ( Івано-Франківськ), Ветипорох Андрій (Яремче), Романишин Дмитро (Тлумацький район), Федорук Богдан (Коломия), Паньків Віктор (Калуш) та Слюсар Віктор (Івано-Франківськ). Загалом на учасників чекають 5 вправ у яких вони зможуть показати свою козацьку міць.



Після серії змагань перемогу і звання найсильнішого завоював представник Коломиї, боєць 10 гірськоштурмової бригади Богдан Федорук.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????