ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У небі над Коломиєю кружляли літаки у знак пошани до українських військових. ФОТО

Сьогодні у Коломиї у рамках підготовки до Всеукраїнського фестивалю "Drive for life Fest" відбувся авіа-фестиваль. Захід пройшов під слоганом "Дякуємо за мирне небо над головою". Зліт малої авіації присвятили українським військовим, які захищають нас на Сході. На летовищі зібралися пілоти з різних ку­точків України. Коломиянам та гостям міста демонстру­вали феєричні показові польо­ти авіамоделей, заїзди автомоделей, була також і виставка раритетних авто та гонки Ендуро, пише "Дзеркало Коломиї".

DSC_7397

DSC_7432

DSC_7418

Голова Прикарпатської асоціації ма­лої авіації Ігор Табанюк.


DSC_7555


DSC_7507


"Завдання, яке ставлю перед собою, - це популяризація аеродрому у Коломиї. Хочу, щоб мала авіа­ція розвивалася на висо­кому професійному рівні. А також, щоб авіація була до­ступнішою для людей. Такими заходами ми показуємо техніку, приймаємо екіпажі з усієї України та з-за кордону, проводимо екскурсії містом. Сьогодні хотілося продемонструвати більше військової техніки, щоб популяризувати Збройні сили України, але практично вся техніка зараз на Сході. На захід ми запросили наших військових, 10 гірсько-штурмову бригаду, яка дислокується в Коломиї. Сподіваюся, що усім сподобається", - розповів у ми­нулому підполковник авіа­ції ВПС України, теперішній голова Прикарпатської асоціації ма­лої авіації Ігор Табанюк.

DSC_7473

DSC_7538

DSC_7446

До слова, учасникам традиційного злету (11 екіпажам), краєзнавець Василь Нагірний проведе екскурсію і розкаже цікаві факти про Коломию. Захід розпочався із рясного дощу, тому не всі екіпажі змогли дістатися аеродрому вчасно й довелося трохи відтермінувати їхній виступ. В той час військові демонстрували присутнім свої уміння поводження зі зброєю. Можна було навчитися розібрати-зібрати автомат.

 

DSC_7466

 

DSC_7468

DSC_7407

DSC_7403

DSC_7422

DSC_7414

Віктор Сумрій (зліва на фото), лейтенант 10 гірсько-штурмової бригади, переконаний, що такі заходи є необхідними і вони із задоволення долучатимуться до них.

DSC_7444

DSC_7427

"Хотіли побачити зразки авіаційної техніки, яка є у Коломиї, хоча не військова техніка, проте дуже цікаві об'єкти, які можна використовувати в екскурсійних цілях. Авіацію потрібно розвивати у будь-якому випадку, саме тому ми долучилися до заходу. Щодо нашої бригади, то наразі готується база, тривають роботи по відновленню військової частини, щоб вся бригада могла бути тут і виконувати свій обов'язок на постійному місці дислокації", - зазначив Віктор Сумрій.

DSC_7446

DSC_7578

DSC_7421

DSC_7460

У перерві між виступами льотчиків відбулися автогонки. Організував їх Михайло Вовк, президент Коломийського автоклубу "West Roads Wheels".

DSC_7581

Раритетний ГА3-69


"Це видовищне дійство - традиція для Коломиї, люди мають змогу побачити професійні виступи у небі, які організовує Прикарпатська асоціації ма­лої авіації на чолі з Ігорем Табанюком. Це унікальний захід, який відбувається на Прикарпатті. Ми також демонстрували свої уміння, це була наша репетиція перед фестивалем, що відбудеться у серпні", - каже Михайло Вовк.

DSC_7482

DSC_7499

DSC_7580

Цього дня кожен охочий міг побачити Коломию з висоти пташиного польоту і насолодитися майстерністю керування літаками, автомобілями та мотоциклами.

DSC_7552

Фото: Олександра Щербакова-Олійник