ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мешканці Прикарпаття масово порушують правила поведінки на воді

Прикарпатці масово порушують правила поводження на воді.


Про це інформує управління цивільного захисту ОДА.


 19 липня 2019 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування.


Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, через ретрансляційний вузол та мегафони.


Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 5 рейдів моточовном. З 11.00 год. до 21.10 год. в районі міського пляжу виставлено рятувальний пост, задіяні 4 рятувальника, веслувальний човен та моточовен.


Не допущено до купання в забороненому місці громадянина (перепливав озеро). З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.


Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 2 батьками, які втратили контроль за 2 своїми малолітніми дітьми (вік 7-12 років).


Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия не допущено до купання в не безпечному місці (стрибали у воду з мосту) 5 підлітків. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.


     19 липня 2019 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.