ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломийському районі відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи. ФОТО

Щороку 21 листопада ми згадуємо події початку двох революцій - Помаранчевої революції (2004 року) та РеволюціїГідності (2013 року). Свято встановлено «задля утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Гідність та свобода для українців це не просто слова, це - сенс життя протягом усіх віків, це - боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність. Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року - Революція Гідності.

З метою відзначення Дня Гідності і Свободи та вшанування пам'яті Героїв, полеглих в боротьбі за Незалежність та Суверенітет Украни, в територіальних громадах Коломийського району відбулися поминальні богослужіння та покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків, місць поховань Героїв Небесної Сотні і борців за волю України. У закладах освіти і культури, музеях та бібліотеках відбулися тематичні та виховні заходи, патріотичні години, історичні екскурси, флешмоби, мистецькі акції, літературно-музичні композиції, виставки дитячих робіт, благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ, вечори пам'яті, перегляди фільму "Революція сердець".

У заходах взяли участь представники місцевої влади, мешканці територіальних громад та гості. Учасники молилися за перемогу та мир в Україні, за здоров’я наших Захисників і Захисниць, вшанували пам'ять полеглих борців за свободу та тереторіальну цілісність Української Держави. Всі заходи проведено з урахуванням вимог безпеки під час сигналу «Повітряна тривога».

Як проходили заходи – у світлинах галареї.