ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Карітас Коломия відкрили та освятили новітній Медичний центр Святого Франциска. ФОТО


Про це повідомили на сторінці благодійної організації у фейсбуці.Освятив нову амбулаторію Преосвящений Владика Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк. На відкриття завітали представники Caritas Ukraine, міської влади, керівництво лікувальних закладів міста та численне духовенство.Медичний центр Святого Франциска це:- висококваліфіковані лікарі;

- якісне медичне обладнання;

- зручне розташування;

- відсутність черги;

- комфортні умови;

- індивідуальний підхід до кожного пацієнта."Запрошуємо всіх ознайомитися з нашим медичним центром та задекларуватися з сімейним лікарем пані Оксаною Боледзюк.Що для цього потрібно?1. Паспорт (оригінал документа).

2. Ідентифікаційний код (оригінал).

3. Свідоцтво про народження дитини (оригінал), якщо подаєте декларацію про вибір лікаря-педіатра чи сімейного лікаря для дитини.

4. Мобільний телефон з актуальним номером.До слова, якщо ви вже маєте сімейного лікаря і він Вас не влаштовує – не біда, Вам навіть не потрібно йти до нього, щоб розірвати договір.Адже коли ви укладете декларацію з нашим лікарем, то автоматично пропадаєте з системи попереднього.Чекаємо на Вас з понеділка по пʼятницю з 09:00 до 18:00", - йдеться на сторінці Карітас Коломия.


.